Nasz żłobek to miejsce wyjątkowe, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, bezpieczne i rozumiane.W pracy z dziećmi ważne są dla nas potrzeby i perspektywa najmłodszych.

Wartości stanowiące podstawę naszego działania to: miłość, szacunek, akceptacja, troska, poszanowanie godności dziecka, wyrozumiałość oraz radość.Wspieramy indywidualny rozwój pasji, zainteresowań i umiejętności naszych wychowanków. Pobudzamy kreatywność, uczymy przez zabawę, stymulujemy rozwój ruchowy.

W momencie, gdy rodzice są aktywni zawodowo, my opiekujemy się ich dziećmi przez cały rok w godzinach 7.00–17.30 .

Oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat połączoną z zabawami oraz zajęciami wspomagającymi indywidualny rozwój małego dziecka. Wiek ten to czas, w którym maluch zaczyna poznawać swoje możliwości, a my je doskonalimy, przygotowując je przed pójściem do przedszkola.

Nasz żłobek posiada własną kuchnię oraz zatrudnia wykwalifikowanych pedagogów z doświadczeniem w pracy z maluchami.

 

Niepubliczny żłobek „Małe Delfinki” został wpisany do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych m. st  Warszawy w 2015 roku. Wcześniej funkcjonował jako Klubik Dziecięcy pod taką samą nazwą. Nr. wpisu: 177/Z/ 2014

 

Naszą misją jest stworzenie optymalnego dla rozwoju dziecka środowiska, miejsca które pokocha i gdzie będzie się czuło bezpieczne i szczęśliwe.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub poprzez e – maila dostępnego na stronie.